Tobula dovana moterims – Dovanu kuponas   Isigykite dabar!

Mezoterapija plaukams: atsiauginkite sveikus ir gražius plaukus!

Natūralu, jog kiekvienas norime džiaugtis sveikais ir gražiais plaukais. Šis noras itin aktualus dailiosios lyties atstovėms, tačiau, žinoma, nesvetimas ir vyrams. Ypač – šiuolaikiniams, kurie taip pat rūpinasi savo išvaizda. Sveiki plaukai – būtina sąlyga, norint, jog šukuosena ar nauja plaukų spalva mus puoštų.

Gražūs plaukai – vienas iš svarbių pasitikėjimo savimi „formulės“ komponentų. O taip pat – ir jaunystės simbolis. 

Deja, ne kiekvienas esame apdovanoti iš prigimties vešliais, žvilgančiais plaukams. O, dėl su amžiumi vykstančių pokyčių, žalingų aplinkos veiksnių, netinkamos/nepakankamos plaukų priežiūros, įvairių ligų, tam tikrų medikamentų vartojimo ir visos eilės kitų priežasčių, plaukų būklė gali dar labiau suprastėti. Plaukai ne tik netenka natūralaus žvilgesio ir gyvybingumo, bet gali pradėti intensyviai slinkti ar, blogiausiu atveju, prasideda ir plikimas.

Pasireiškus stipriam plaukų slinkimui, vizitai pas profesionalius kirpėjus, įmantriomis šukuosenomis besistengiančius užmaskuoti atsiradusias plaukų problemas, tėra tik laiko bei pinigų švaistymas. Kai plaukų būklė prasta, norimo efekto dažnai neatneša ir specialios plaukų priežiūros priemonės (kaukės, serumai ir kita) ar plaukus stiprinantys maisto papildai. Tiek kokybišką plaukų kosmetiką, parinktą pagal esamą plaukų ir galvos odos būklę, tiek ir vitaminus reikėtų vartoti profilaktiškai, o ne tik tada, kai susiduriama su rimtomis problemomis, pavyzdžiui, kuokštais slenkančiais plaukais.   

Vienas efektyviausių sprendimų minėtoje situacijoje – mezoterapija plaukams. Tai – procedūra, kurios metu į probleminę galvos vietą, naudojant mažas adatėles, suleidžiamos aminorūgštys, mikroelementai ir kitos medžiagos, stiprinančios plaukus. Tiesa, klientams, besitikintiems greitų rezultatų „čia ir dabar“, teks nusivilti. Teigiamas mezoterapijos procedūrų poveikis pradeda matytis tik maždaug po 3-6 mėnesių, ataugus naujiems plaukams. 

Kada plaukų slinkimas neturėtų kelti nerimo?

Jei šukuodamiesi, kasdien ant šepečio pamatote šiek tiek plaukų, pagrindo nerimauti nėra. Plaukų slinkimas, žinoma, kai šie, tiesiogine to žodžio prasme, krenta ne saujomis – normalus reiškinys, kurį dažnai paskatina plaukų atsinaujinimas. Kaip žinia, gyvybę praradę plaukai tiesiog iškrenta, o jų vietoje užauga nauja. Žinoma, šis procesas nėra toks greitas – gali trukti ir iki šešių mėnesių. Tačiau, esant natūraliam plaukų slinkimui, netektų plaukų trūkumas į akis labai nekrenta.  

Visgi, kilus įtarimui, jog plaukų slinkimas yra pernelyg intensyvus, atkreipkite dėmesį, kaip ilgai tęsiasi minėta problema. Plaukų slinkimas dideliais kiekiais, trunkantis daugiau nei 3 – 4 mėnesius, turėtų priversti sunerimti ir kreiptis pagalbos pas gydytoją. 

Dėl kokių priežasčių pasireiškia intensyvesnis plaukų slinkimas, kartais – net plikimas?

Plaukų slinkimas ar net plikimas gali būti lemiamas įvairių priežasčių.

 • Viena dažniausių – patirtas stresas. Žinoma, kitą dieną po stipraus emocinio išgyvenimo plaukai kristi kuokštais nepradės. Neigiami padariniai, tai yra suintensyvėjęs plaukų slinkimas ar plikimas, įprastai pasireiškia praėjus maždaug 3 mėnesiams po patirtos stresinės situacijos. 
 • Suprastėjusi plaukų būklė – vienas iš signalų, jog organizme trūksta tam tikrų vitaminų ir mikroelementų. Plaukų šaknims negaunant reikiamo kiekio būtinų medžiagų, jos silpsta, tad ir pasireiškia intensyvesnis plaukų slinkimas. 
 • Vaiko gimimas – vienas nuostabiausių gyvenimo įvykių, gerokai pakeičiantis šeimos gyvenime. Tiesa, reikia susitaikyti, jog, praėjus maždaug 3 mėnesiams po gimdymo, moterims suintensyvėja ir plaukų slinkimas. Kai moters organizmas atsistato ir hormoninė sistema vėl grįžta į senas „vėžes“, plaukai nustoja slinkti savaime. Tiesa, laukiant, kol plaukai ataugs natūraliai, reikia apsišarvuoti kantrybe. Šiuo atveju mezoterapija – puikus sprendimas moterims, norinčioms po gimdymo greičiau ir vėl džiaugtis sveikais bei gražiais savo plaukais. 
 • Plaukai slenka dėl tam tikrų vaistų (chemoterapinių, antidepresantų, retinoidų, antiepilepsinių ir kitų) vartojimo. 
 • Kai kurios ligos taip pat silpnina plaukus bei skatina jų slinkimą. Pavyzdžiui, mažakraujystė, skydliaukės veiklos sutrikimas, taip pat – odos ligos (žvynelinė, dermatitas ir kita). 
 • Netinkamas elgesys su plaukais (pavyzdžiui, įprotis nuolat juos stipriai surišti į vadinamąją „arklio uodegos“ šukuoseną) ar nepakankama pastarųjų priežiūra, pamirštant, jog reguliarus šveitimas yra būtinas ne tik veido, bet ir galvos odai (atliekant šią procedūrą, atkemšami plauko folikulai ir svogūnėliai aprūpinami visomis reikalingomis maistinėmis medžiagomis), silpnina mūsų plaukus ir daro įtaką spartesniam jų slinkimui. 
 • Per mažai laiko gryname ore silpnina ne tik žmogaus imuninę sistemą, bet ir gali prisidėti prie intensyvesnio plaukų slinkimo. 
Mezoterapija plaukams: kas tai?

Mezoterapija plaukamstai inovatyvi, nechirurginė procedūra, efektyviai padedanti išvengti plaukų slinkimo, paskatinanti naujų augimą bei išsprendžianti tam tikras galvos odos problemas (pavyzdžiui, pleiskanojimą). Ši procedūra taip pat rekomenduojama ir kaip alopecijos (tai – židininis plikimas, apimantis galvos, barzdos ar visų plaukų slinkimą) gydymo galimybė.

Plaukų mezoterapija – ne tik grožį puoselėjanti, bet ir gydomoji procedūra, tad į ją atliekančius specialistus aktyviai kreipiasi tiek vyrai, tiek ir moterys. 

Šios neskausmingos procedūros metu atliekama biologinė stimuliacija ir ląstelių sužadinimas, panaudojant mikroinjekcijas. Mezoterapija padeda plauko folikulams geriau apsirūpinti maistinėmis medžiagomis. Tai stiprina plaukų šaknis, skatina naujų augimą bei suteikia galvos odai gyvybingumo.  

Kam rekomenduojama plaukų mezoterapija?

Mezoterapinis plaukų gydymas gali būti taikomas įvairaus amžiaus (pilnamečiams) moterims ir vyrams, kurie:

 • nori sustiprinti savo plaukus (pavyzdžiui, dėl dažno dažymo praradusius žvilgesį, gyvybingumą);
 • skundžiasi suintensyvėjusiu plaukų slinkimu;
 • ieško būdų, kaip prislopinti plikimo (alopecijos) procesą;
 • vartoja tam tikrus medikamentus ar turėjo gydomąsias procedūras, įtakojusias plaukų būklės pablogėjimą. 
 • dėl hormonų pokyčių organizme (pavyzdžiui, moterys po gimdymo ar menopauzės laikotarpiu) kenčia nuo suintensyvėjusio plaukų slinkimo. 

 

Kokia yra plaukų mezoterapijos nauda?

Plaukų mezoterapija – efektyvi ir, patikint jos atlikimą profesionalams, visiškai saugi procedūra, neturinti jokio kenksmingo poveikio žmogaus organizmui bei leidžianti išvengti sudėtingo gijimo laikotarpio ar galimų komplikacijų. Mezoterapiniai preparatai į galvos odą, o tiksliau – problemines vietas, kurias reikia gydyti, yra suleidžiami palaipsniui. Viena vertus, tokia procedūros ypatybė lemia, jog efektyvių rezultatų tenka palaukti. Žvelgiant iš kitos pusės, tai – garantija, jog į žmogaus kūną nepateks per didelis kiekis tam tikrų medžiagų, galinčių turėti vienokį ar kitokį neigiamą poveikį organizmui. 

Mezoterapija – tai neinvazinė procedūra, kuri neskausmingu būdu padeda susigrąžinti plaukų vešlumą. Atsiliepimai apie plaukų mezoterapiją iš klientų lūpų, kantriai sulaukusių efektyvių rezultatų,  yra iš tiesų puikūs! Žemiau pateikta plaukų mezoterapijos nauda šią nuomonę puikiai iliustruoja.

 • Pamaitinama galvos oda.
 • Storesni ir gražesni plaukai.
 • Pagreitėjęs plaukų augimas ir sumažėjusi jų iškritimo rizika. 
 • Paspartinami galvos odos atsinaujinimo procesai. 
 • Išnyksta pleiskanos. 
 • Prevencinė priemonė prieš žilų plaukų atsiradimą.
 • Sumažėja plaukų galiukų skilinėjimas. 
Kaip atliekama plaukų mezoterapija?

Skiriamos dvi plaukų mezoterapijos rūšys: paviršinė ir injekcinė, dar kitaip vadinamoji adatinė mezoterapija. Paviršinė mezoterapija – tai procedūra, siūloma dažname kosmetologijos kabinete. Tuo tarpu adatinė mezoterapija, kurios metu mezoterapiniai preparatai yra suleidžiami į gilesnius odos sluoksnius, yra atliekama gydytojų dermatologų. Pastaroji, didesniu efektyvumu išsiskirianti mezoterapijos rūšis yra siūloma ir „Trakų estetikos centro“ klientams.  

Nesvarbu, apie kokią grožio ir sveikatos puoselėjimo procedūrą būtų kalbama, derėtų susipažinti su pastarosios eiga. Ypač, šiuo atveju, kai kartu su plaukų mezoterapijos sąvoka minimos ir…adatėlės, kurios dažnai moteriai (o kartais – ir stipriosios lyties atstovams) gali asocijuotis su skausminga procedūra. 

 • Iš karto galime paneigti šį nuogąstavimą, į klausimą, „ar plaukų mezoterapija – skausminga procedūra?“, atsakydami neigiamai. Specialistas, prieš atlikdamas procedūrą, odos plotą, kuris bus gydomas, patepa kremu ar papurškia priemone, mažinančia jautrumą. Žinoma, nedidelis diskomfortas procedūros metu gali būti jaučiamas, tačiau tikrai ne toks, jog reikėtų atsisakyti galimybės džiaugtis akivaizdžiai gražesniais, sveikesniais plaukais. 
 • Specialiomis priemonėmis atšaldžius galvos odą, smulkiomis adatėlėmis yra sušvirškiami cheminiai mezoterapiniai preparatai. Tai – vitaminų, mikroelementų, aminorūgščių ir kitų biologiškai aktyvių medžiagų mezoterapinis „kokteilis“, kurio tiksli sudėtis ir komponentų proporcijos parenkamos, atsižvelgiant į kiekvieno paciento individualią galvos odos būklę bei norimus pasiekti rezultatus. Šie ingredientai subalansuoti taip, kad pagerintų kraujotaką, deguonies tiekimą galvos odai, pamaitintų plauko folikulus.
 • Plaukus stiprinanti mezoterapijos procedūra įprastai trunka iki 30 minučių. 
 • Po atliktos mezoterapijos procedūros galvos oda gali būti šiek tiek sudirgusi, paraudusi. Normalu, jog gali būti jaučiami ir poodiniai iškilimai. Minėti požymiai įprastai išnyksta po kelių valandų, kartais, priklausomai nuo individualios odos būklės – šiek tiek vėliau. 

 

Kaip dažnai turėtų būti atliekama plaukų mezoterapija?

 Dažniausiai rekomenduojama atlikti 5-10 plaukų mezoterapijos procedūrų, kartojamų 5-10 dienų dažnumu. Tikslus procedūrų skaičius priklauso nuo to, koks yra plaukų išretėjimo laipsnis bei kokio poveikio siekiama. Pavyzdžiui, jei mezoterapija pasirenkama, kaip plaukus stiprinanti procedūra, profilaktiškai gali pakakti ir poros vizitų pas specialistą. Tuo tarpu, kalbant apie mezoterapiją, kaip gydomąją procedūrą, taikomą esant intensyviam plaukų slinkimui ar plikimui, reikia nusiteikti dažnesniems vizitams.

Kada pasireiškia teigiamas mezoterapijos poveikis plaukams? 

Kalbant, pavyzdžiui, apie veido odos grožio ir sveikatos puoselėjimą, akivaizdūs pokyčiai kai kuriais atvejais pastebimi iš karto, vos tik specialistui atlikus pirmąją procedūrą. Tuo tarpu mezoterapija – plaukų gydomoji/atstatomoji procedūra, kurios teigiamų rezultatų gali tekti palaukti gana ilgai. Procesas, kai  sustiprėjus folikulams, išauga nauji plaukai, užtrunka maždaug 3-6 mėnesius. 

Žinoma, kaip jau buvo minėta, siekiant, jog mezoterapija pateisintų ar net pranoktų turimus lūkesčius, būtina spręsti problemas, dėl kurių prasidėjo intensyvus plaukų slinkimas ar plikimas. 

Ko rekomenduojama vengti po atliktos plaukų mezoterapijos procedūros?

Procedūrą atlikęs specialistas supažindins su visomis rekomendacijomis, ko po mezoterapijos procedūros derėtų vengti. 

 • Po procedūros reikėtų bent 12 valandų nešlapinti galvos ir stengtis nesuprakaituoti. 
 • Būtina apsieiti ir be kitų vandens procedūrų, pavyzdžiui, maudynių baseine ar atviruose vandens telkiniuose lauke. 
 • Taip pat būtina saugoti galvą nuo itin didelio karščio ar šalčio. Tad kurį laiką atsisakykite apsilankymo soliariume ar pirtyje. O žiemą, esant žemai oro temperatūrai, būtina pasirūpinti tinkama galvos apsauga nuo šalčio. 
Nuo ko priklauso plaukų mezoterapijos procedūros kaina? 

Procedūros kaina priklausys nuo pasirinktų injekcijų tipo bei trukmės. Taip pat nuo, ar mezoterapija bus atliekama visai galvai, ar tik tam tikrai sričiai, kurioje pasireiškęs intensyvesnis plaukų slinkimas/plikimas. Būtina pabrėžti, jog mezoterapija bus efektyvi tik atlikus visą procedūrų kursą. Atsižvelkite į tai, įvertindami, ar šios procedūros, leidžiančios džiaugtis sveikesniais, gražesniais plaukais, kaina Jums yra priimtina. 

Kada neturėtų būti atliekamos mezoterapinės procedūros plaukams?

Mezoterapinės plaukų procedūros rekomenduojama atsisakyti, jei:

 • esate nėščia arba žindote kūdikį;
 • vartojate stiprius retinoidus (natūralius arba sintetinius vitamino A analogus);
 • esate alergiškas mezoterapinės injekcijos komponentams;
 • šiuo metu yra paūmėjusi kokia nors odos būklė (pvz. egzema, aknė ir pan.);
 • neseniai buvo atlikta operacija;
 • sergama tam tikromis neurologinėmis ligomis. 

 

Kodėl reikia kovoti ne tik su plaukų slinkimu pasekmėmis, bet ir ieškoti problemos priežasties?

Prieš registruojantis plaukų mezoterapijos procedūrai, visų pirma derėtų išsiaiškinti, dėl kokių priežasčių Jums slenka plaukai ar net pasireiškė plikimas. Tinkamiausias būdas tai padaryti – kreiptis į gydytoją dermatologą. Šiam paskyrus atitinkamus tyrimus (galvos odos apžiūra, kraujo tyrimai, kai kuriais atvejais – plaukuotos galvos dalies biopsija ir kiti), bus nustatytos plaukų slinkimo priežastys bei paskiriamas individualioje situacijoje tinkamiausias gydymas. 

Pavyzdžiui, jei plaukai nusilpo ir slenka dėl odos ar skydliaukės ligų, būtina gydyti pastarąsias. Tik tokiu atveju rezultatai po mezoterapinio plaukų gydymo bus maksimaliai efektyvūs bei ilgai išliekantys. 

Būtina nuolat rūpintis plaukais. Žinoma, nereikia manyti, jog porą kartų per metus investavus į plaukų mezoterapijos procedūras ar, esant stipriam jų slinkimui, praėjus intensyvų mezoterapijos kursą, visą laiką galėsite džiaugtis grožiu ir sveikata spinduliuojančiais plaukais. Kaip ir veido oda, taip ir plaukai (o ir, žinoma, visas mūsų kūnas), reikalauja tinkamos reguliarios priežiūros. 

Kalbant apie plaukų priežiūrą, nepakanka naudoti plaukų ir galvos odos būklę atitinkančio šampūno, balzamo ir kaukės. Būtina puoselėti plaukus iš vidaus. Reguliarus galvos odos masažas, įtrinant ją specialiomis, mikrocirkuliaciją gerinančiomis priemonėmis, sustiprina plauko folikulą ir sumažina tikimybę, jog plaukais pradės slinkti. 

Norint džiaugtis puikia sveikata bei išvaizda, svarbu ir subalansuota mityba. O, su maistu negaunant tam tikrų reikalingų maistinių medžiagų, jų trūkumą reikia kompensuoti atitinkamais vitaminais ir maisto papildais. Atsižvelgiant į individualią plaukų būklę, rekomenduojama vartoti preparatus, sudėtyje turinčius cinko, melatonino, biotino, kofeino, jūros gėrybių baltymų. 

Viena iš svarbių prevencijos priemonių, siekiant gražių ir sveikų plaukų – jų apsauga nuo tiesioginių saulės spindulių. Tai – žalingas veiksnys, skatinantis galvos audinių standėjimą, trukdantis mikrocirkuliacijai bei netgi galintis įtakoti androgeninio plikimo progresą. 

Mezoterapija plaukams – procedūra, siūloma „Trakų estetikos centro“ klientams

„Trakų estetikos centre“, įsikūrusiame Trakuose, Bernardinų 2C, klientams siūloma plati įvairovė grožio puoselėjimo paslaugų. Mezoterapija, stimuliuojanti plaukų augimą – viena jų. Nesvarbu, ar susidūrėte su viena ar kita išvaizdos problema, keliančia nepasitenkinimą ir neigiamai įtakojančia gyvenimo kokybę (pavyzdžiui, intensyviai slenkantys plaukai), ar tiesiog norite padovanoti sau atsipalaidavimą, laukiame Jūsų atvykstant!

Neabejotinai didžiausias mūsų estetikos centro privalumas – patyrę, aukštos kvalifikacijos specialistai, reguliariai atnaujinantys savo turimas žinias bei įgūdžius. Specialistai, atliekantys plaukų mezoterapiją ar kitą  procedūrą, pasitelkia inovatyviausius metodus, parinktus atsižvelgiant į individualią kiekvieno kliento situaciją bei norimus pasiekti rezultatus. Tai – garantija, jog visa procedūra praeis sklandžiai, o pasiektas efektas atitiks ar net pranoks lūkesčius, kurių vedini, ir pasirinkote mus!

„Trakų estetikos centras“ – tai ne tik geriausi savo srities specialistai, bet ir moderni, jauki apranga bei išskirtinis dėmesys kiekvienam čia atvykstančiam klientui. Džiaugiamės, jog dėl šių priežasčių mūsų grožio paslaugas renkasi ne tik vietiniai gyventojai, bet ir Vilniuje, Kaune bei kituose miestuose gyvenantys.

Kilo klausimų, susijusių su mezoterapinėmis plaukų procedūromis? Nedvejodami kreipkitės! Suteiksime profesionalią konsultaciją ir pasiūlysime atvykti vizitui pas specialistą Jums patogiausiu metu. 

Galerija

Skaitykite taip pat

Registracija

Prenumeruoti naujienlaiškį

Prenumeruoti naujienlaiškį tekstas kuria reikia sukurti

Tavo pasirinkimas maksimaliam Grožiui

Įsigyk tinkamos vertės trakų estetikos centro dovanų kuponą.