Tobula dovana moterims – Dovanu kuponas   Isigykite dabar!

Ko negalima daryti po botulino injekcijos?

Botulino injekcijos, atliekamos kompetentingo, patyrusio specialisto – saugus ir efektyvus būdas, padedantis ne tik atsikratyti nepageidaujamų raukšlių, bet ir išspręsti kitas problemas, pavyzdžiui, sumažinti perteklinį prakaitavimą (hiperhidrozę) ir pan.

Laikantis rekomendacijų, ko negalima po botulino injekcijos, preparato poveikis atneš maksimalų efektą. 

  • Sąrašą, ko negalima daryti po botulino injekcijos, pradeda rekomendacija susilaikyti nuo vairavimo, iškart po atliktos procedūros. Preparatas gali sukelti laikiną galvos apsvaigimą, raumenų silpnumą ar regėjimą sutrikimą, tad vairavimas kelia realią riziką. 
  • Pirmąsias 6 valandas po atliktos botulino injekcijos, reikia stengtis nelenkti galvos (išlaikyti virtualią padėtį), taip pat riboti mimikos raumenų judesius. 
  • Siekiant išvengti preparato pasklidimo po greta esančius audinius, pirmąsias 24 valandas po botulino injekcijos negalima masažuoti ar spausti dūrio vietų. Taip pat ir naudoti kosmetikos priemonių, kurias tepant, galimas toks pats nepageidaujamas botulino toksino paskirstymo efektas. 
  • Bent savaitę po procedūros nederėtų degintis saulėje, lankytis soliariume, pirtyje, saunoje, taip pat – maudytis karštoje vonioje ar po karštu dušu. 
  • 72 valandas po botulino injekcijos derėtų riboti fizinį krūvį, nesportuoti.
  • 72 valandas po procedūros rekomenduojama nevartoti alkoholio, reikėtų atsisakyti karšto, aštraus maisto. 
  • 2 savaites po atliktos procedūros, siekiant išvengti botulino toksino veikimo susilpninimo, negalima vartoti aminoglikozidų grupės antibiotikų bei raminamųjų ir raumenis atpalaiduojančių medikamentų (trankviliantų). 
  • Kol nepraėjo bent 3 savaitės po botulino toksino injekcijos, tokios procedūros, kaip veido gydymas lazeriu, permanentinis makiažas, veido masažas, pilingas ar šildančios kaukės nėra rekomenduojamos. 

 

Su minėtais patarimais, kaip elgtis po botulino injekcijos, Jus supažindins ir procedūrą atliksiantis „Trakų estetikos centro“ specialistas. Kaip ir su faktu, jog paraudimai, patinimai, mėlynės – dažnai pasitaikantys, nerimo sukelti neturintys šalutiniai procedūros reiškiniai, įprastai praeinantys per kelias dienas, nesiimant jokių papildomų priemonių. Labai retai pasitaikančios botulino injekcijos komplikacijos – sunkumas ryjant, sutrikęs kvėpavimas, sutrikusi kalba, regos pokytis, nusilpę raumenys, sutrikusi šlapimo pūslės kontrolė. Pasireiškus minėtiems simptomams, būtina skubiai kreiptis į medikus. 

Galerija

Skaitykite taip pat

Registracija

Prenumeruoti naujienlaiškį

Prenumeruoti naujienlaiškį tekstas kuria reikia sukurti

Tavo pasirinkimas maksimaliam Grožiui

Įsigyk tinkamos vertės trakų estetikos centro dovanų kuponą.