Tobula dovana moterims – Dovanu kuponas   Isigykite dabar!

Į ką svarbu atkreipti dėmesį prieš limfodrenažinį masažą?

Limfodrenažinis masažas – visiškai saugi ir maloni procedūra, tačiau prieš renkantis tokį masažą, kaip ir prieš bet kurią kitą procedūrą, svarbu atsižvelgti į keletą veiksnių.
Kūno masažas

Svarbu žinoti, kada limfodrenažinis masažas nerekomenduojamas, taip pat, kokie kiti veiksniai gali turėti įtakos procedūros paskyrimui. Limfodrenažinis masažas – kontraindikacijos. Kai kuriais atvejais dėl masažo poveikio ir aktyvaus limfos skysčio tekėjimo, gali įvykti limfodrenažinio masažo kontraindikacijosVisų pirma, limfodrenažinis masažas nėštumo metu nėra galimas.  Taip pat, šio masažo atlikti negalima, jeigu sergate sunkiomis odos ligomis, tokiomis kaip dermatitas ar egzema. Jeigu odoje yra nesugijusių randų arba po operacijos dar likusių neištrauktų siūlų, limfodrenažinis masažas taip pat nėra atliekamas. Kita galima kontraindikacija – infekcinės ligos. Sergantis organizmas kovoja su bakterijomis ir virusais, dėl to limfinė sistema dirba sunkiau ir aktyviau. Jeigu sergant bus atliekamas masažas, limfmazgiai bus per daug apkrauti ir yra galimybė iššaukti jų uždegimą. Šiuo atveju rekomenduojama išsigydyti ir tik tada rinktis limfodrenažinį masažą.  

Limfodrenažinio masažo atlikti negalima jeigu yra sutrikęs kraujo krešėjimas, turite cistų kiaušidėse (galioja tik tuo atveju jei masažuojama priekinė pilvo dalis), sergate onkoliginėmis ligomis, turite sunkių širdies ir kraujagyslių sutrikimų. Limfodrenažinis masažas maitinančioms moterims gali būti atliekamas, jeigu kartu su specialistu nusprendžiama, jog jis reikalingas. Jei turite sveikatos sutrikimų ir įtariate, kad limfodrenažinis masažas gali Jums pakenkti, būtinai pasitarkite su savo gydytoju arba masažą atliekančiu specialistu, papasakokite apie savo sveikatos būklę ir specialistas jus informuos dėl procedūros atlikimo. Kiekvieną procedūrą reikia rinktis atsakingai, nes pasitaiko atvejų, kuomet limfinės sistemos suaktyvėjimas gali pakenkti ir sukelti negrįžtamas pasekmes. Dėl to, jeigu turite su sveikata susijusių nusiskundimų, pirmiausia būtinai pasitarkite su specialistu. 

Taigi, tam, kad procedūra būtų atliekama maksimaliai saugiai ir būtų parinkta tikslingai, svarbu konsultuotis tik su kvalifikuotais specialistais, kurie jums suteiks visą reikiamą informaciją.

Galerija

Skaitykite taip pat

Registracija

Prenumeruoti naujienlaiškį

Prenumeruoti naujienlaiškį tekstas kuria reikia sukurti

Tavo pasirinkimas maksimaliam Grožiui

Įsigyk tinkamos vertės trakų estetikos centro dovanų kuponą.