Tobula dovana moterims – Dovanu kuponas   Isigykite dabar!

HIFU procedūra: veiksmingumas ir nauda

Aukšto dažnio fokusuotas ultragarsas – naujausia technologija grožio srityje. HIFU procedūra pranašesnė už RF ir lazerinį odos atjauninimą, nes nepažeidžiant epidermio gali paveikti gana gilias odos struktūras, SMAS sluoksnį ir/ar riebalinius paketus – veidui nuo 1,5 mm iki 4,5 mm gylio, kūnui nuo 3,0 mm iki 16 mm. Oda sustangrėja, išlyginamos raukšlės.

Aukšto dažnio fokusuotas ultragarsas – naujausia technologija grožio srityje. HIFU procedūra pranašesnė už RF ir lazerinį odos atjauninimą, nes nepažeidžiant epidermio gali paveikti gana gilias odos struktūras, SMAS sluoksnį ir/ar riebalinius paketus – veidui nuo 1,5 mm iki 4,5 mm gylio, kūnui nuo 3,0 mm iki 16 mm. Oda sustangrėja, išlyginamos raukšlės. Kolageno ir elastino sintezė bei audinių regeneracija aktyviai vyksta dar pusmetį po procedūros, rezultatai džiugina apie 1–1,5 metus.

KAIP HIFU VEIKIA?

Procedūros metu stimuliuojama kolageno sintezė dermoje bei SMAS odos sluoksnyje veikiant fokusuota ultragarso energija. Odos sluoksnis, kuris yra koreguojamas ultragarso metu yra veikiamas be pjūvių ir odos paviršiaus pažeidimų tinkamame gylyje sudarant tinkamą temperatūrą, išprovokuojant regeneracijos procesą, naujo kolageno sintezę. Pagal poreikį, HIFU procedūra gali turėti ir lipolitinį (riebalus tirpdantį) poveikį. 

Didelio intensyvumo nukreiptas ultragarsas (HIFU) tiesiogiai teikia šilumos energiją odos ir poodinio audinio rekonstrukcijai neinvaziniu būdu, kuris stimuliuoja ir atnaujina odos kolageną, taigi, pagerina odos struktūrą.  HIFU procedūra stimuliuoja gilius struktūrinius odos sluoksnius, tai yra natūralus regeneracijos procesas, skatinantis naujų kolageno skaidulų augimą, kuris laikui bėgant patempia ir stangrina odą.

Rezultatai:

1. Akivaizdžiai sustangrėjusi oda;

2. Patempta kaklo, pasmakrės, vokų oda, išryškėjęs veido ovalas;

3. Skaistesnė, lygesnė oda, sumažėjusios poros;

4. Sumažėjęs raukšlių gylis;

5. Stangresnė oda žastų, krūtinės, šlaunų, pilvo srityse, ženkliai sumažęs strijų matomumas.

HIFU ATSILIEPIMAI

HIFU procedūra sulaukia daugybės gerų atsiliepimų dėl savo universalumo, nesukelia jokio diskomforto klientui, yra neskausminga.

Kokius rezultatus suteikia ši aparatinė procedūra ir kokie yra atsiliepimai?

1. Stangresnė, ženkliai jaunesnė oda.

2. Nechirurginė, neinvazinė procedūra.

3. Minimali priežiūra po procedūros.

4. Natūraliai atrodantys rezultatai.

D.U.K

Universali ir komfortiška HIFU procedūra tinka įvairaus amžiaus moterims ir vyrams, siekiant idealiai atrodančios veido, kaklo ar kūno odos. Procedūros metu atkuriamas odos stangrumas ir jaunatviška išvaizda leidžia mėgautis gražia, sveika oda, suteikia pasitikėjimo savimi. 

Dažnai net ir labai jauni žmonės susiduria su veido odos tonuso ir turgoro sumažėjimu, dvigubo pagurklio problema, sukritusia vokų oda arba veido ovalo formos praradimu. Veidas – kiekvieno žmogaus vizitinė kortelė ir sveikatos būklės atspindys, todėl ši odos būklę gerinanti procedūra suteikia geresnę savijautą, padeda formuoti palankesnį požiūrį į save. 

Vyresnio amžiaus žmonėms HIFU procedūra leidžia džiaugtis ilgai išliekančiais rezultatais, sumažinti raukšles, nereikia laikytis griežto odos priežiūros režimo po procedūros. Šis odos atjauninimo būdas labai tinka tiems, kurie siekia išgauti laipsnišką, natūraliai atrodantį rezultatą, o ne staigų šokiruojantį efektą po procedūros.

HIFU procedūra, priklausomai nuo kūno srities, kurioje atliekama, gali trukti nuo 40 minučių iki 2 valandų. Dėl šios priežasties nesunku pritaikyti savo dienotvarkę procedūros laiko paskyrimui, o kadangi neatliekama narkozė, iš karto po procedūros klientas gali toliau užsiimti savo kasdiene veikla. Procedūrą galima atlikti visais metų laikais, rezultatui pasiekti dažniausiai užtenka vienos procedūros. Viena procedūra išsilaiko nuo pusantrų iki dviejų metų.  

Pojūčius, juntamus HIFU procedūros metu klientai dažniausiai apibūdina kaip švelnią elektros srovės pulsaciją arba lengvus dygliukus, šilumos pojūtį. Įvairūs žmonės juntamą kūno reakciją apibūdina skirtingai, tačiau ypatingai jautriems pacientams, kurie labai stipriai jaudinasi prieš procedūrą arba bijo, kad patirs nemalonių pojūčių, specialistas prieš procedūrą gali pasiūlyti lengvų vaistų nuo skausmo. Iš karto po procedūros gali atsirasti lengvas odos paraudimas, kuris palaipsniui dingsta per poros valandų laikotarpį. 

PASIRUOŠIMAS HIFU PROCEDŪRAI VEIDO SRITYJE

Prieš atliekant HIFU procedūrą, specialaus pasiruošimo nereikia. Prieš procedūrą oda turėtų būti švariai nuvalyta, pašalintos visos makiažo ir odos priežiūros priemonės toje odos zonoje, kur bus atliekama procedūra.

1. Grožio srities specialistas pirmiausia kruopščiai nuvalo odos sritį, kurioje bus atliekama procedūra. 

2. Prieš pradedant, specialistas gali užtepti kremo, suteikiančio vietinę anesteziją.

3. Tada užtepamas ultragarsinis gelis.

4. HIFU prietaisas dedamas prie odos.

5. Specialistas sureguliuoja prietaiso nustatymus.

6. Tada ultragarso energija trumpais impulsais nukreipiama į tikslinę zoną maždaug nuo 30 iki 90 minučių.

7. Prietaisas atitraukiamas.

8. Jeigu reikalingos papildomos procedūros, specialistas pateikia jų atlikimo planą.

9. Iš karto po procedūros galite grįžti namo arba į darbą ir tęsti įprastą kasdienę veiklą.

Daugelis mokslinių darbų patvirtina HIFU veido ir kūno procedūrų efektyvumą. Išanalizavus tyrimus, mokslininkai prieina prie bendros išvados, kad šis metodas yra saugus ir veiksmingas tiek siekiant suteikti stangrumo veido, kaklo ir dekoltė zonoms, tiek kūno stangrinimui ir celiulito mažinimui.

Pavyzdžiui, Amerikos kosmetikos chirurgijos taryba pabrėžia, kad po ultragarsinio odos stangrinimo procedūros teigiami rezultatai paprastai tampa ryškiai pastebimi per 2–3 mėnesius ir kad tinkama odos priežiūra gali padėti išlaikyti šiuos rezultatus ilgą laiką.

Ultragarso technologija veikia neinvaziniu iš vidaus veikiančiu metodu, rezultatai aiškiai matomi palaipsniui per 2-3 mėnesius ir gali gerėti iki 6 mėnesių po procedūros. Dėl savo plataus pritaikymo ir stulbinančių rezultatų, HIFU procedūra tampa vis populiaresnė. Kontraindikacijos – retai pasitaikantis reiškinys, o kadangi po procedūros klientui nereikia nutraukti savo socialinio gyvenimo ar taikyti intensyvios odos priežiūros namuose, veido odos patempimas ultragarsu labai tinka šiuolaikiniams užsiėmusiems žmonėms. Nuo šiol HIFU procedūra atliekama ne tik didžiausiuose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Kaune ar Klaipėdoje, bet ir naujai duris atvėrusioje klinikoje Trakuose – Trakų estetikos centras. Procedūros kaina priklauso nuo sričių, kuriose atliekama procedūra.

Norite sužinoti aktualias kainas? Spauskite čia (interaktyvus mygtukas į kainininką)

Rinkoje yra įvairių HIFU įrenginių. Tyrimų metu lyginami dviejų skirtingų prietaisų rezultatai, prašant specialistų ir žmonių, kuriems buvo atliktos HIFU veido procedūros, įvertinti poveikį. Dauguma rinkoje esančių HIFU aparatų suteikia puikius rezultatus, o pojūčiai procedūros metu yra labai individualūs ir nebūtinai priklauso nuo procedūros metu naudojamo aparato. Visgi, svarbu, kad procedūros metu profesionalas naudotų naują ir sklandžiai veikiantį aparatą.

Trakų estetikos centre taikomas Pietų Korėjoje, remiantis naujausia mokslo pažanga pagamintas aparatas. Įmonė, kuri gamina aparatus, yra aukštųjų technologijų estetinių lazerinių įrenginių gamintojas, atitinkantis vyriausybinių agentūrų, tokių kaip KFDA, FDA, GOST, EMA standartus. Įmonės būstinė yra Pietų Korėjoje, kur dažnai vyksta seminarai ir mokymo kursai platintojams bei HIFU aparatus savo kasdieniame darbe taikantiems specialistams Šie nauji aparatai sukurti kruopščiai surinkus ir išanalizavus 1 milijoną procedūros taikymo atvejų iš daugiau kaip 70 visame pasaulyje veikiančių Oracle klinikų. Atsakingi tyrimai ir duomenų rinkimas lėmė aparatų ergonomiškumą, ekonomiškumą ir ypatingai didelį našumą. Įmonės tikslas yra užtikrini, kad aparatai būtų kaip įmanoma patogesni, taip pat siekiama, kad procedūros atlikimo laikas sutrumpėtų perpus ir būtų pasiektas itin efektyvūs rezultatai.

Trakų estetikos centras – inovatyvi, naujoviška klinika, kurioje procedūros atliekamos tik pačiais naujausiais, aukšto efektyvumo aparatais. Čia dirbantys specialistai kartu su visa Trakų estetikos centro komanda nuolat tobulėja, domisi rinkoje atsirandančiomis naujovėmis, mokosi, tyrinėja, išbando naujus produktus tam, kad galėtų jums pasiūlyti tai, kas geriausia rinkoje. Dėl to garantuojama aukščiausia duotuoju momentu įmanoma kokybė, klinikos specialistai nuolat tobulėja tam, kad užtikrintų teikiamų procedūrų efektyvumą ir saugumą. Klinikoje naudojama aukščiausios kokybės kosmetika, kosmeceutika ir papildomos priemonės. Į kiekvieną žmogų žvelgiama atsakingai, siekiant jam suteikti tik tai, kas geriausia.

Klinikoje dirba nuolat kvalifikaciją keliantys specialistai, kurie ne tik žingeidžiai domisi grožio industrijos naujovėmis, žmogaus sveikata bei psichologija, bet ir noriai dalinasi savo žiniomis su kitais, veda mokymus, seminarus, dalyvauja respublikiniuose bei tarptautiniuose kongresuose ne tik kaip dalyviai, bet ir kaip lektoriai. Klinikoje procedūras atliekantys profesionalai yra ne tik puikūs savo srities žinovai, gebantys kokybiškai atlikti savo darbą, bet ir nuoširdūs, rūpestingi žmonės, kurie visuomet įsigilins į jūsų norus ir poreikius, supras jūsų pageidavimus, gebės profesionaliai pakonsultuoti ir patarti. Šie specialistai daug domisi estetika ir ne tik žino naujausias pasaulines grožio tendencijas, bet ir turi savo unikalų požiūrį į estetiką ir žmogaus grožį, nuolat plečia savo suvokimo ribas, geba kritiškai mąstyti ir vertinti skirtingas grožio koncepcijas.

Trakų estetikos centre jus pasitiks be galo jauki aplinka – klinika įsikūrusi gamtos apsuptyje, jaukiame Trakų miestelyje, kur galėsite ne tik skirti dėmesio sau, bet ir pasimėgauti žaluma ir ežero gaiva. Klinikos interjeras įkvėptas gamtos, natūralių spalvų tonai veikia harmonizuojančiai, leidžia jaustis ramiai ir džiugina akį apsilankymo metu. Grožis ir estetika – mūsų aistra, todėl mums svarbu kad grožiu ir harmonija alsuotų viskas, prie ko prisiliečiame, tame tarpe ir aplinka. Švara, malonūs kvapai ir nepriekaištingai atrodantis interjeras leis jums atsipalaiduoti ir pasinerti į grožio kūrimo procesą.

Šiuolaikiniai žmonės dėl milžinišką poveikį turinčio streso, žalingo aplinkos taršos poveikio, netaisyklingų mitybos įpročių ar gyvenimo būdo pradeda pastebėti senėjimo požymius ankstesniame amžiuje. Oda tampa suglebusi, prarandamas veido kontūras, atsiranda raukšlės. Veidrodyje matomas sukritęs veidas neprideda pasitikėjimo savimi, gali priminti apie skaudžią praeitį, kelti nepasitenkinimą. Kiekvienam žmogui norisi jaustis jaunai ir taip pat atrodyti, jausti kūnu tekančią energiją, džiaugtis gyvenimu, bendrauti ir atrodyti gražiai. HIFU procedūros dėka visa tai pasiekiama be adatų ar pjūvių, žmogus įgyja daugiau pasitikėjimo savimi, pradeda aktyviau dalyvauti socialinėje veikloje, įgyja drąsos ir yra labiau patenkintas savimi. 

Turėti jaunatvišką išvaizdą šiuolaikiniame pasaulyje paprasčiau nei bet kada anksčiau. Vienas iš būdų suteikti odai stangrumo ir atkurti dailius veido bruožus – aukštu efektyvumu pasižyminti HIFU procedūra, kuri leis jums džiaugtis natūraliais, palaipsniui ryškėjančiais rezultatais. Net ir labai jautriems žmonėms tinkanti procedūra nereikalauja reabilitacinio laikotarpio ir nesutrikdo įprastos žmogaus dienotvarkės.

Galerija

Skaitykite taip pat

Registracija

Prenumeruoti naujienlaiškį

Prenumeruoti naujienlaiškį tekstas kuria reikia sukurti

Tavo pasirinkimas maksimaliam Grožiui

Įsigyk tinkamos vertės trakų estetikos centro dovanų kuponą.